Milí fanoušci!

Rádi bychom Vás vřele uvítali na našem e-shopu. 


E-shop funguje za pomocí platebního systému Paypal, pokud jej nevlastníte a nechcete jej kvůli nákupu pořizovat, můžete si merch objednat i přes naši nově zřízenou emailovou adresu: tezaura.shop@gmail.com nebo využitím kontaktního formuláře na této stránce. Do objednávky v tomto případě uveďte pouze jaké zboží si chcete objednat a na jakou adresu. Zbytek s Vámi vyřešíme osobně a v české měně.


Pokud ovšem Paypal máte, nebo si jej chcete založit, abyste mohli snadněji a bezpečněji platit na internetu, zde je několik tipů a rad, které by se Vám mohli hodit:

PAYPAL

Jediné, co k nákupu na e-shopu potřebujete, je zřízený Paypal účet. Pokud jej ještě nemáte, můžete tak velmi snadno učinit například zde http://www.paypalcz.cz/. Jeho zřízení je velmi jednoduché a zdarma.

ADRESA 

V rámci objednávky nebudete vyzváni k doplnění adresy. Systém nám předá automaticky adresu, kterou máte uvedenou v Paypal. V případě, že si přejete doručit jinam, není problém. Napište nám pouze krátkou zprávu, ve které uvedete náhradní adresu a email k Paypal účtu, ze kterého jste platbu poslali, abychom mohli zprávu s platbou správně spárovat. 

MĚNA

Přestože je cena v Eurech, Paypal si s platbou poradí a nemusíte tedy řešit v jaké měně máte svůj běžný účet. Přesto se českým zákazníkům a fanouškům za tuto nepříjemnost omlouváme. Bohužel jsme nemohli pro převody volit více druhů měn.

ODESLÁNÍ ZBOŽÍ 

Vámi objednané zboží po zaplacení odešleme na Vaši adresu. Objednávky souhrně odesíláme každých 14 dní. 

Moc Vás zdraví

Tezaura